Lokálka Pňovany - Bezdružice

Kontakt na redakci stránek

Vážení čtenáři,
líbí se Vám naše stránky, máte k jejich obsahu věcné připomínky? Chtěli byste pomoci při jejich rozvoji? Máte zájem podílet se na rozvoji regionu a lokálky? Víte, že rádi uvítáme historické fotografie, materiály a vzpomínky pamětníků na dřívější provoz lokálky? Napište nám!
Redakční tým:
Správce stránek: Miroslav Klas
Webmaster: Jiří Šplíchal
Obsahová spolupráce: Jiří Bízek, M. Skala, M. Kunt, M. Krejčiřík, M. Plochý, J. Míkovec, J. Rajčáni a další
Email: bezdruzice(zavináč)spvd.cz
Tel: 602 617 681

Kontakt na Plzeňskou dráhu

Máte zájem si projet lokálku do Bezdružic či jinou dráhu na jihozápadě Čech historickým zábavním vlakem? Přemýšlíte o originální narozeninové oslavě a nebo o výjezdním jednání Vaší firmy? Pomůžeme Vám!
Občanské sdružení Plzeňská dráha ve spolupráci s Českými dráhami pro Vás vypraví vlak dle Vašeho přání. Zajistíme historické parní či motorové lokomotivy, bufetové vozy, vozy na jízdní kola a doprovodný program. V našem bufetovém voze u sklenice Chodovaru se ještě nikdo nenudil! Dotazy a poptávky zasílejte na uvedené kontakty.
Korespondenční adresa:
Plzeňská dráha
Družstevní 17
301 00 Plzeň
tel. 724 900 737 p. Plochý
email: info@plzenskadraha.cz
web: Plzeňská dráha
Výletní parní vlak po šumavských hradech. (MB) Cyklovlak do Českého lesa organizovaný Plzeňskou dráhou. (MK) Nejoblíbenějším místem výletních vlaků Plzeňské dráhy je bufetový vůz díky přátelské obsluze, vybraným lahůdkám a vždy dobře vychlazeným Chodovarem. (MK)
Lokálka Pňovany - Bezdružice
M. Klas, webmaster: J. Šplíchal
vytvořeno: 5. 5. 2006, aktualizace 1. 12. 2018